Naujienos > Vasaris

Lietuvos nepriklausomybės dienos renginiai Mokykloje vyko Lietuvos nepriklausomybės ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienų minėjimai. Lietuvių kalbos vyr. Mokytoja B. Kilnienė organizavo mokykloje lietuvių kalbos mėnesį, kurio metu vaikai turėjo daug įvairios veiklos. Mokiniai dalyvavo dailyraščio, mįslių, žinių apie Lietuvą konkursuose, skaitė ir iliustravo lietuviškas pasakas, rašė laiškus savo tėvynei, žiūrėjo Sudervės mokyklos mokinių sukurtą filmą „Laiškas Lietuvai”. Mokiniai apžiūrėjo parodą, kurioje atsispindėjo Lietuvos kelias į laisvę. Šią parodą parengė Jadviga Jodeluk.
         Valentino diena Vasario 14 d. pradinių klasių mokytoja L. Stefanovič organizavo Valentino dieną.