Naujienos > Rugsėji

Mokslo metų pradžios šventė 2016-09-01
     Rugsėjo 1-osios rytą mokyklą vėl pripildė jaunatviškas šurmulys, atostogų įspūdžiai bei džiugus nerimas. Pasidžiaugti naujųjų mokslo metų pradžios šventę skubėjo visas būrys vaikų, mokytojų, tėvelių ir kitų mokyklos bendruomenės narių. Tradiciškai visų pasveikinti atvyko Sudervės seniūnė p. Česlava Stupenko bei Sudervės parapijos klebonas kun. Stanislav Matiukevič. Visi mokyklos mokiniai gavo dovanų bei saldumynų, o pirmos klasės mokiniai – kuprines su visais mokykloje reikalingais daiktais. Mokyklos direktorė p. T. Mlynska, skyriaus vedėja p. L. Stefanovič ir kiti sveikinimo žodį tarę, linkėjo turiningų ir prasmingų naujųjų mokslo metų visai mokyklos bendruomenei. Po iškilmingos mokslo metų pradžios klebonas kun. Stanislav Matiukevič visus kvietė į šv. Mišias, kurios buvo aukojamos už visą mokyklos bendruomenę.

Rudens gėrybių paroda
     Šiemet, rugsėjo mėnesį, kaip ir kiekvienais metais, mokykloje vyko tradicinė rudens gėrybių paroda, kurioje buvo eksponuojami mokinių kūrybiniai darbai. Net ir mažiausieji – ikimokyklinukai kartu prisidėjo prie mokyklos papuošimo rudens gėrybėmis. Parodą organizavo A. Radevič, A. Kotlovska, J. Pavilovič, J. Darasevič.

Europos kalbų diena
     Rugsėjo 28 d. Rastinėnų skyriuje buvo paminėta Europos kalbų diena. Mokytojos Lucja Stefanovič ir Božena Kilnienė suorganizavo viktoriną, kurios metu vaikai turėjo sakyti greitakalbes įvairiomis kalbomis, dalyvavo mįslių konkurse, spėliojo melodijas, vertė tekstus. Pradinių klasių mokiniai kartu su auklėtoja J. Pavilovič padarė gražias vėliavėles, kurios papuošė šventę. Pabaigoje komandos piešė plakatus, kuriose vaizdavo įvairias Europos valstybes bei stengėsi perteikti, kuo tos valstybės garsėja, jas trumpai pristatyti. Visi dalyvavę buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.