Naujienos > Kovas

Kovo 3 d. mūsų mokyklą aplankė svečiai iš Lenkijos. Mūsų brangūs rėmėjai rūpinasi, kad mūsų vaikai turėtų mokyklinius reikmenis, galėtų leisti atostogas Lenkijoje. Šį kartą mus aplankė: Varšuvos politechnikos rektorius– Janusz Walo, dekanas –Władysław Wieczorek, daktaras –Zdzisław Mączeński, mūsų ilgametis draugas – Ludwik Pawłowski, Jan Szymczyk, Tadeusz Palimąka,Grzegorz Durda. Svečiai stebėjo vaikų vaidinimą, vėliau maloniai leido laiką prie arbatos puodelio. Esame labai dėkingi mūsų draugams iš Lenkijos.

Kovo mėnesį ikimokyklinė grupė dalyvavo projekte „Kur Kaziukas, ten ir turgus”. Vaikai labai noriai spalvino buteliukus, dekaravo spalvotomis sagomis. Išbandė naujas dekoravimo technikas. Labai atsargiai klijavo makaronus ant balionų. Iš plastelino ir moliūgo sėklų vaikai pagamino gražias gėles. Vaikai labai mėgsta žaisti su tešla, todėl išpjaustę įvairias formas, jas nuspalvino. Artėja Velykos, todėl vaikai pradėjo gaminti margučius.

Kovo 10 d. buvo paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Mokiniai žiūrėjo filmą, dalyvavo diskusijoje. Vėliau vyko viktorina, kurios metu mokiniai pasitikrino savo žinias iš Lietuvos istorijos ir geografijos. Šventę ruošė lietuvių kalbos mokytoja Božena Kilnienė.