Naujienos > Rugsėji

Mokslo metų pradžios šventė 2015-09-01

Rugsėjo 28 d. Rastinėnų skyriuje buvo paminėta Europos kalbų diena. Mokytojos Lucja Stefanovič ir Božena Kilnienė suorganizavo viktoriną, kurios metu vaikai turėjo sakyti greitakalbes įvairiomis kalbomis, dalyvavo mįslių konkurse, spėliojo melodijas, vertė tekstus. Pabaigoje komandos turėjo nupiešti savo vėliavas, jas trumpai pristatyti. Pradinių klasių mokiniai kartu su auklėtoja J. Pavilovič padarė gražias vėliavėles, kurios papuošė šventę. Visi dalyvavę buvo apdovanoti diplomais.

Rugsėjo mėnesį priešmokyklinėje grupėje įvyko rudens gėrybių paroda.

Rugsėjį turėjome svečių iš Lenkijos: grupė jaunimo su vadovu M. Góralczyk ir kunigu P. Derendal. Svečiai atvežė vaikams ne tik dovanų, bet ir gerą nuotaiką. Visi kartu smagiai šokome ir dainavome dainas, šlovinančias Dievą.