Naujienos > Gegužė

Šeimos šventė
Gegužės 16 d. skyriuje buvo iškilmingai paminėta Šeimos diena. Gausiai susirinko mamytės ir tėveliai, kuriuos šventiniu koncertu pradžiugino jų vaikai. Mokiniai deklamavo eiles, dainavo, vaidino. Vyresni mokiniai pademonstravo nuotaikingą vaidinimą, kuriame tėveliai ir mamytės susirinko teisme, kad įrodytų, kurie iš jų yra svarbesni.
Skyriaus vedėja L. Stefanovič ir direktorės pavaduotoja K. Sinkevič pasveikino visus suirinkusius tėvelius. Vaikai pasveikino savo tėvus ir įteikė ranku darbo atvirukus ir gėles.

Mūsų draugai iš Lenkijos
Gegužės 23 d. mokykloje svečiavosi partnerinės LR Grabovca H. Sienkevič mokyklos mokiniai ir mokytojai. Skyriaus mokiniai paruošė svečiams koncertą. Vaikai gavo saldumynų, kurie sukėlė daug džiaugsmo.
Dėkojame mūsų draugams, p. Liudvikui ir p. Kšyštofui, kurio kartu nebuvo, bet žinome, kad jis yra su mumis širdimi. Ačiū už Jūsų rūpestį, draugystę, meilę.

Paskutinis skambutis
Gegužės 31 d. skyriuje įvyko Paskutinio skambučio šventė. Vaikai ir jų tėvai susirinko, kad atsisveikintų su mokykla. Skyriaus vedėja L. Stefanovič įteikė mokiniams padėkas už gerą mokymąsi, aktyvų dalyvavimą mokyklos gyvenime, dovanėles ir palinkėjo visiems gerų, linksmų atostogų.