Naujienos > Balandis

Balandžio 22 d. dalyvavome kasmetinėje akcijoje „Darom“ ir sutvarkėme mokyklos teritoriją.

Balandžio 26 d. mūsų mokykloje apsilankė „Drakoniuko teatras“ su spektakliu „Kurmio Zigmundo kelionė po pasaulį“. Tai muzikinis spektaklis, kuris supažindina su įvairiomis pasaulio šalimis, jų tradicijomis ir papročiais. Kurmis Zigmas išsiruošia į kelionę. Jis nusirausia į japoniją, Argentiną, Vokietiją ir Ameriką. Tikrąją laimę kurmis randa tik grįžęs atgal į Lietuvą. Zigmas supranta – visur gerai, bet namuose geriausiai.

Balandžio 25 – 29 dienomis mokyklos bendruomenė dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje akcijoje „Pertrauka tyloje“, skirtoje paminėti Tarptautinę triukšmo suvokimo dieną. Visą savaitę pertrauka po pirmos pamokos buvo paskelbta „Pertrauka tyloje“, kurios metu buvo atsisakyta garsaus skambučio. Mokiniai Tyliosios pertraukos metu netriukšmavo, nesikalbėjo, laiką leido tyloje, skaitė knygas. Vyresni mokiniai aptarė, kokia yra triukšmo žala organizmui, mažesnieji klausė pasakų. Akciją mokykloje organizavo socialinė pedagogė Agata Jačnik.