Naujienos > Kovas

VIKINGAI ATGIMSTA
         Tęsdami integruotą lietuvių kalbos, anglų kalbos ir istorijos projektą, kovo 1 dieną į Čekoniškių pagrindinė mokyklą buvo pakviesti svečiai iš „Vikingų kaimo“. 1–10 klasių mokiniams buvo organizuotos netradicinės pamokos „Senoviniai stalo žaidimai“.Iš mūsų mokyklos dalyvavo 1-7 klasių mokiniai.
Šią programą Kultūros ministerija apdovanojo kaip vieną iš geriausių metų edukacinių renginių vaikams ir jaunimui. Pamoką apie senovinius stalo žaidimus vedė senųjų amatų ir edukacijos centro ,,Vikingų kaimas“ viena iš įkūrėjų Judita Korsakienė. Pradžioje ji vaikams papasakojo žaidimų atsiradimo istoriją, supažindino su taisyklėmis, o vėliau pasiūlė patiems pažaisti ir pasijusti kaip tolimoje praeityje. Senoviniai šachmatai, juokingi ir linksmais pavadinimais žaidimai: „Lapė ir žąsis“, „Lapė ir vištos“ – mokiniai išbandė ir liko labai patenkinti.
Įgytas žinias vaikai galės panaudoti per istorijos, technologijų ir kitas pamokas.
Ačiū „Vikingų kaimui“ už smagiai ir įdomiai praleistą laiką!

Savaitė be patyčių
         Mūsų mokykloje vyko savaitė be patyčių. Psichologė Z. Salietis organzizavo mokiniams labai įdomius užsiėmimus. Per klasės valandėlę aptarėme tiesioginies ir netiesiogines patyčias, mokiniai siūlė įvairius patyčių problemos sprendimo būdus. Mokiniai nupiešė plakatus ir piešinius, kuriuose pavaizdavo savo požiūrį į patyčias.