Naujienos > Vasaris

Lietuvos valstybės atkūrimo diena
         Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai. Mokykloje minėjimas prasidėjo mokinių eilėraščiais ir dainomis skirtomis Tėvynei. Vėliau 1-7 klasių mokiniai žiūrėjo pažintinį filmuką apie Lietuvą, jos regionus ir miestus. Pažiūrėję filmuką, mokiniai dalyvavo viktorinoje-atsakinėjo į klausimus, atliko praktines užduotis su Lietuvos žemėlapiais. Šventės pabaigoje visi žiūrėjo filmą, kuriame vaidino mokiniai. Kiekvienas pasakė, už ką myli Lietuvą, ką jam reiškia Lietuvos nepriklausomybė.
         Šventę organizavo ir filmuką kūrė lietuvių kalbos mokytoja Božena Kilnienė.

Užgavėnės
         Vasario 9 d. mūsų mokykloje vyko Užgavėnių šventė. Renginį organizavo pradinių klasių mokytoja J. Pavilovič. Vaikai dalyvavo popierinių žagarėlių gaminimo konkurse. Mokiniai demonstravo savo meninius gebėjimus ir greitį kitose rungtyse. Šventei įpusėjus visi išsitraukė patarimus Gavėniai, kuriuos paruošė lenkų kalbos mokytoja L. Stefanovič. Pabaigoje visi susėdo prie vaišėmis nukloto stalo, kurį ruošė mokiniai.