Naujienos > Sausis

Skyriaus mokiniai bei mokytojai prisidėjo prie visuotinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, įžiebdami tamsiuose kabinetuose žvakutes.

Sausio 25 d. mūsų mokykloje įvyko Senelių dienos šventė. Į renginį atvyko nemažai senelių, norinčių sužinoti, kokių staigmenų jiems paruošė jų vaikaičiai. Pradžioje p. Gražina pasveikino visus susirinkusius. Renginys prasidėjo jauniausių mokyklos ugdytinių pasirodymu. Savo sveikinimus mieliems seneliams skyrė ne tik mūsų mažiausieji, priešmokyklinės grupės, bet ir pradinių bei vyresnių klasių mokiniai, kurie pakėlė nuotaiką savo eilėraščiais, dainomis bei gražiomis dovanomis. Vyresnių klasių mokiniai parodė nuotaikingą vaidinimą „Reportažas su senele“. Po „Ilgiausių metų“ mokyklos direktorė p. T. Mlynska palinkėjo visiems seneliams sveikatos ir tokių nuostabių džiaugsmo akimirkų kiekvieną dieną.
         Antrą renginio dalį pardėjo p. Gražina, kuri paruošė seneliams mįslių iš vaikiškų pasakų. Seneliai puikiai susitvarkė ir su kitomis užduotimis: demonstravo kaklaraiščio rišimą, užrištomis akimis bandė atspėti, kokį daiktą liečia, parodė savo greitą reakciją žaidime „Keliaujanti skrybėlė“. Pabaigos žodį tarė skyriaus vedėja L. Stefanovič. Ji pasveikino senelius ir kiekvienam įteikė po dovanėlę. Pradinių klasių mokytoja J. Pavilovič paruošė korteles su Popiežiaus Jono Pauliaus II mintimis, kurias burtų keliu išsitraukė kiekvienas senelis ir senelė.
         Vėliau visi kartu susirinko prie skanių pietų stalo, kurį paruošė mūsų p. Halina.
         Šventė nepaliko abejingų ir dar ilgai išliks visų širdyse.