Naujienos > Rugsėji

Mokslo metų pradžios šventė 2014-09-01
     Rugsėjo pirmoji – mokyklos ir mokinių džiaugsmo diena. Mokykla sulaukė iš vasaros atostogų grįžtančių moksleivių. Šį rugsėjo pirmoji buvo ypatinga, nes mūsų mokykla šiemet šventė savo 50-ąjį gimtadienį. Į šventę atvyko Vilniaus r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič, Sudervės seniūnė Česlava Stupenko. Kaip ir visada mokslo metus pradedėjome su Dievo palaminimu – mokykloje lankėsi Sudervės Švč. Trejybės parapijos klebonas Stanislav Matiukevič.
     Mokyklos direktorė p. Teresa Mlynska, skyriaus vedėja p. Alina Dzisevič ir kiti sveikinimo žodį tarę linkėjo turiningų ir prasmingų naujųjų mokslo metų visai mokyklos bendruomenei. Taip pat nuoširdūs mokinių linkėjimai ir glėbiai gėlių pradžiugino visus.
     Šventę vainikavo vaikų į dangų paleisti 50 balionų, simblizuojančių mokyklos gimtadienį.

Šiemet, rugsėjo mėnesį, kaip ir kiekvienais metais, darželyje vyko paruošiamosios grupės tradicinė rudens gėrybių paroda. Tėveliai kartu su savo atžalomis maloniai ir noriai sudalyvavo parodoje.

Rugsėjo mėnesio mokiniai surengė Rudens gėrybių paroda.

Rugsėjo 26 dieną skyriuje paminėjome Europos kalbų dieną. Vaikai su anglų kalbos mokytoja L. Schoenbeck žiūrėjo pasaką "Cinderella". 6-7 klasių mokiniai, padedami lenkų kalbos mokytojos L. Stefanovič nupiešė spalvingus plakatus apie pasirinktas Europos šalis.