Naujienos > Gegužė

Gegužės 1 d., laisvą dieną, 6-7 kl. mokiniai apsilankė Akroplyje. Vaikai žaidė biliardą, žiūrėjo 5D filmus, o vėliau apsilankė picerijoje. Išvyką organizavo lietuvių kalbos mokytoja Božena Kilnienė.

Gegužės 13 d. mokyklą aplankė svečiai iš Lenkijos Kun. Stefano Niedzielak’o Fondo. Atvyko Gerbiamas Ponas Liudvikas Pavlovski, Ponia Urszula, Ponia Olia, Grabovco seniūnas Ponas V. Granuik ir būrys vaikų iš H. Sinkevičiaus mokyklos Grabovce.
Mokiniai paruošė mielą koncertą svečiams, kuriuo perteikė savo dėkingumą už mūsų draugų iš Lenkijos širdies dovaną, už pagalbą, kurią neša jau daug metų.

Gegužės 18 d. skyriuje buvo iškilmingai paminėta Šeimos diena. Gausiai susirinko mamytės ir tėveliai, kuriuos šventiniu koncertu pradžiugino jų vaikučiai. Mokiniai, deklamavo eiles, šoko, dainavo, vaidino. Mokyklos direktorė T. Mlynska ir skyriaus vedėja A. Dzisevič pasveikino susirinkusius su puikia švente.