Naujienos > Kovas

Kovo 9 d. skyriuje iškilmingai buvo paminėta artėjanti Kovo 11-oji. Mokiniai dalyvavo dviejų dalių viktorinoje, kurios metu paaiškėjo vaikų žinios apie Lietuvą. Visi dalyvavę buvo apdovanoti saldumynais. Renginio metu skambėjo vaikų atliekamos dainos apie Tėvynę. Salę puošė Gedimino pilis su vaikų nuotraukomis. Po renginio visi išėjo į lauką, kur į dangų paleido 60 Lietuvos vėliavos spalvų balionus, linkėdami Lietuvai, kad šis 25-metis būtų tik mažytis žingsnelis, kad mūsų šalis ir jos žmonės būtų visada laisvi ir laimingi. Renginį ruošė ir filmuką sumontavo lietuvių kalbos mokytoja Božena Kilnienė.

Pradinių klasių mokiniai kartu su auklėtoja H. Zaciško paruošė parodą, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui.

Kovo 20 d. pradinių klasių mokiniai surengė savo darbelių parodą, skirtą artėjančioms Velykoms.

Kovo 23-27 d. auklėjamųjų valandėlių metų mokiniai diskutavo apie patyčias ir ieškojo būdų jų išvengti.

Kovo mėnesį priešmokyklinėje grupėje įvyko velykinė paroda „Margučiai, avinėliai, spalvotos verbos“.