Naujienos > Vasaris

Vasario 11 d. mūsų mokykloje buvo paminėta šv. Valentino diena - Lietuvoje nesena, tačiau greitai pritapusi šventė. Mokykloje visą savaitę veikė Valentino Paštas. Mokiniai rašė, piešė, lipdė ir klijavo atvirukus savo draugams ir mokytojams. Mokykloje vyko renginys, kuriuo metu mokiniai šoko, dainavo, demonstravo madas, vaidino, žaidė, dalyvavo konkursuose. Renginį ruošė B. Kilnienė ir H. Zaciško.

Vasario 11 d. paminėjome artėjančią Vasario 16-osios šventę. Lietuvių kalbos mokytoja B. Kilnienė paskelbė konkursą „Gražiausia knygelė apie Lietuvą“. Mokiniai visą savaitę ruošė knygeles, skirtas savo Tėvynei. Įvykus slaptam balsavimui, paaiškėjo nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo R. Gover (7 klasė), antrąją – G. Rynkevič (4 klasė) ir trečiąją – V. Rynkevič (2 klasė). Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais. Pradinių klasių mokytoja H. Zaciško su mokiniais paruošė stendą ir parodą skirtą vasario 16-osios progai.

Priešmokyklinėje grupėje skiriame nemažai laiko judriesiems žaidimams, įvairiems pratimams, todėl su malonumu sudalyvavome konkurse „Mūsų sportuojanti grupė“ , išsiuntėme mūsų užsiėmimų nuotraukas . Vasario 26 dienos rytą auklėtoja A. Radevič su savo auklėtiniais pradėjo ant kalnelio, kur prieš artėjantį pavasarį paskutinį kartą vaikai galėjo pasidžiaugti sniegu. Vaikai atsinešė slides, rogutes ir čiuožynes, aktyviai rodė savo sportinius gebėjimus. Noriu padėkoti tėvams už bendradarbiavimą, ypač Z. Avižen, kuris sumontavo filmą.