Naujienos> Spalis

Spalio 3 d. skyriuje paminėjome Mokytojo dieną. 6-7 klasių mokiniai vedė pamokas ir turėjo galimybę įsitikinti, koks nelengvas ir kiek daug kantrybės reikalaujantis yra mokytojo darbas. Visi mokytojai buvo apdovanoti gražiais linkėjimais ir gėlėmis.

Spalio 3 dieną mokykloje vyko spektaklis ,,Kas aš arba Dainulių miško pasaka". Spektaklyje nuotaikingai ir muzikaliai atskleidžiamos vaikams itin aktualios pritapimo prie kitų, draugystės, savęs pažinimo problemos. Istorija pasakojama šmaikščiai ir linksmai, žvėrys dainuoja, linksminasi ir tuo pačiu atskleidžia, kad bandymas tapti tuo, kuo nesi neatneša laimės. Tik būdamas savimi ir tarp tokių pačių kaip tu jausiesi laimingas.

Spalio 14 dieną 2-4 klasių mokiniai vyko į planetariumą, kur dalyvavo pamokoje ,,Saulė - Žemės planeta".