Naujienos > Sausis

Laisvės gynėjų diena mūsų mokykloje prasidėjo žuvusiųjų už tėvynės laisvę pagerbimu. Skyriaus mokiniai bei mokytojai prisidėjo prie visuotinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, įžiebdami žvakutes.
         2-4 klasės mokiniai kartu su auklėtoja H. Zaciško parengė piešinių parodą, skirtą sausio 13-osios dienai.
         6-7 klasės mokiniai kartu su auklėtoja B. Kilniene diskutavo apie praeities įvykius, klausėsi žuvusiųjų biografijų, parengė sausio 13-ai dienai paminėti skirtus plakatus.

Sausio 26 d. Rastinėnų pagrindinio ugdymo skyriuje vyko Senelių diena. Tai yra viena iš laukiamiausių visų anūkų švenčių, kuomet visas dėmesys skirtas mylimiems seneliams. Sveikinimus seneliams skyrė mūsų mažiausieji, priešmokyklinės grupės, pradinių klasių ir vyresnių klasių mokiniai, kurie pakėlė nuotaiką savo eilėraščiais, vaidinimu ir dainomis. Šventei baigiantis seneliai turėjo progą sudalyvauti įvairiuose konkursuose. Seneliai įrodė, kad yra greiti, žvalūs ir sumanūs. Už visus talentus seneliai buvo skyriaus vedėjos p. A. Dzisevič apdovanoti gražiomis bei praktiškomis dovanomis. Visi dalyviai šią gražią šventę galėjo aptarti prie puodelio arbatos.
         Renginį ruošė: H. Zaciško, A. Radevič, I. Bujnovskaja, B. Kilnienė.