Naujienos > Rugsėji

Mokslo metų pradžios šventė 2013-09-02
     Rugsėjo 2-osios rytą mokyklą vėl pripildė jaunatviškas šurmulys, atostogų įspūdžiai bei džiugus nerimas. Pasidžiaugti Naujų mokslo metų pradžios švente skubėjo visas būrys vaikų (ir mažų, ir didesnių), mokytojų, tėvelių ir kitų mokyklos bendruomenės narių. Tradiciškai visų pasveikinti atvyko ir Sudervės seniūnė p. Česlava Stupenko bei Sudervės parapijos klebonas kun. Stanislav Matiukevič.
     Ypatinga Rugsėjo pirmosios šventė buvo nedrąsiai mokyklos pusėn žvelgiantiems ikimokyklinės grupės vaikučiams ir jų tėveliams. Bet džiaugsmas sublizgėjo jų akyse, kai gavo dovanėlių.
     Mokyklos direktorė p. Teresa Mlynska, skyriaus vedėja p. Alina Dzisevič ir kiti sveikinimo žodį tarę linkėjo turiningų ir prasmingų naujųjų mokslo metų visai mokyklos bendruomenei. Taip pat nuoširdūs mokinių linkėjimai ir glėbiai gėlių pradžiugino visus.
     Po iškilmingos mokslo metų pradžios klebonas kun. Stanislav Matiukevič visus kvietė į šv. Mišias, kurios buvo aukojamos už visą mokyklos bendruomenę.

Rugsėjo mėnesį 2013 metų, kaip ir kiekvienais metais, rudenį įvyko paroda „Rudens fantazijos“, kur parengiamoji vaikučių grupė su savo tėveliais mielai sudalyvavo ir pristatė nuostabius, auksinio rudens tema, darbus. Vaikučiai turėjo puikias galimybes išreikšti savo mintis ir vizijas. Parodoje taip pat buvo ir rudens derlių demonstruojančių kompozicijų. Parodos inicijatorė ir organizatorė parengiamosios grupės auklėtoja A. Radevič.

Rugsėjo mėnesio 1 - 3 klasių mokiniai su auklėtoja H. Zaciško surengė rudens darbų parodą ,,Rudens spalvos".

Rugsėjo 30d. mūsų mokykloje buvo paminėta Europos Kalbų Diena. Pradinių klasių mokiniai paruošė stendą, kuriame atsispindėjo įvairių Europos šalių kalbos.

Lietuvių kalbos mokytoja Božena Kilnienė surengė viktoriną „Per Europą su kalba“, kurioje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Jie sprendė įvairias užduotis, kurios pagilino vaikų žinias ne tik apie savo gimtąją kalbą, bet ir apie kitas kalbas. Mokiniai, surinkę daugiausiai taškų, gavo dovanų.
     Lenkų kalbos mokytoja Lucija Stefanovič surengė konkursą „Babelio bokštas“. Mokiniai pertraukų metu turėjo tarpusavyje bendrauti įvairiomis kalbomis. Geriausiai atlikę užduotį buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis.