Naujienos > Balandis

Šių metų balandžio 3 d.. mokykloje vyko spektaklis pradinių ir vyresnių klasių mokiniams "VAIVORYKŠTĖS VARTŲ BEIEŠKANT". Spektaklyje veikė trys personažai - Karvė, Plaštakė, Lapė. Vaikus džiugino muzikiniai kūriniai atliekami profesionalios aktorės. Pagrindinis spektaklio leitmotyvas - kiekvienas esame savo laimės kalvis, svarbu tik neišduoti svajonės, atkakliai siekti užsibrėžto tikslo ir žinoti, kad stebuklai mūsų gyvenime vyksta nuolatos, kiekvieną akimirką.

Balandžio 10 d. pradinių klasių mokinių komanda (G.Rynkevič, I. Subotovič, D. Gorelov, V. Rynkevič) su auklėtoja H. Zaciško dalyvavo ,,Šviesoforo" konkurso etape, Čekoniškėse. Puikiai pademonstravo savo žinias ir užėmė 1 vietą.

Balandį 1-3 klasių mokiniai surengė savo darbelių parodą, skirtą artėjančioms Velykoms.