Naujienos > Kovas

Kovo 3-7 dienomis Rastinėnų pagrindinio ugdymo skyriuje vyko Lietuvių kalbos savaitė, kurią organizavo lietuvių kalbos mokytoja Božena Kilnienė. Tai renginių ir konkursų ciklas, akcentavęs lietuvių kalbos turtingumą. Džiugu, kad į veiklą, susijusią su lietuvių kalba įsitraukė ir pradinių klasių mokiniai Savaitė prasidėjo Dailyraščio konkursu bei Kūrybos diena, kuriame rungėsi 1-8 klasių moksleiviai. Skirtingose amžiaus grupėse buvo išrinkti ir apdovanoti dailiausiai rašantys. Tarp jauniausių mokinių pirmą vietą pelnė 3 klasės mokinė Erika Tomaševič, tarp vyresniųjų – 8 klasės mokinė Mažena Markovska. Tą dieną mokiniai kūrė pasakas ir eilėraščius. Antradienį mokykloje vyko Meninio skaitymo konkursas. Pirmoji vieta pradinėse klasėse atiteko 3 klasės mokiniui Davidui Gorelovui, vyresnėse klasėse niekas neprilygo 8 klasės mokinei Maženai Markovskai. Ketvirtadienį mokiniai dalyvavo "Raštingiausio moksleivio" konkurse, kurio laimėtoju vyresnėse klasėse tapo 8 klasės mokinys Tomas Michalkevič. Tą dieną 3-6 klasių mokiniai rungėsi viktorinoje "Kalbos labirintuose", kurioje daugiausiai taškų pelnė 5 klasės mokinys Slavomiras Rynkevič ir 3 klasės mokinė Gabriela Rynkevič. Visi laimėtojai buvo apdovanoti spalvingais diplomais.

Kovo 16 d. 1, 3 ir 5 kl. mokiniai vyko į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą. Mokiniai žiūrėjo nepaprasto grožio baletą ,,Snieguolė ir septyni nykštukai", kuris suteikė vaikams daug džiaugsmo bei nepamirštamų įspūdžių. Išvyką organizavo H. Zaciško ir B. Kilnienė.

Kovo 21 dieną 5-6 klasių mokiniai išvyko į Vilnių. Vaikai pasivaikščiojo senamiesčiu, įkopė į Gedimino kalną. Pasidžiaugė miesto grožiu, apžiūrėjo Vilniaus miesto architektūros paminklus. Važiuodami namo, vaikai nutarė atsipalaiduoti ir užsuko į Akropolį. Ten vaikai pasižiūrėjo filmų, pažaidė boulingą ir skaniai papietavo. Diena buvo puiki, vaikai grįžo kupini įspūdžių ir teigiamų emocijų. Išvyką organizavo klasės auklėtoja Božena Kilnienė.