Naujienos > Gruodi

Gruodžio mėnesį, belaukiant šv. Kalėdų, ikimokyklinėje grupėje vyko kalėdinių darbelių paroda „Fantazija neturi ribų”. Vaikučiai kartu su tėveliais entuziastingai dalyvavo ir pristatė kūrybinius darbus, kompozicijas bei įvairias dekoracijas. Darželio langai papuošti popierinėmis karpytomis snaigėmis, eglutėmis ir angeliukais. Kalėdinės dekoracijos skirtos papuošti mūsų aplinką bei padėti sukurti šventinę laukimo nuotaiką. Vaikučiams šilumą dovanoja šventinė atributika, išradingumas, gražios idėjos ir fantazijos. Jauki aplinka darželinukams suteikia gerą nuotaiką ir šiltas emocijas. Parodos inicijatorė ir organizatorė ikimokyklinės grupės auklėtoja A. Radevič.

Gruodį 1-3 klasių mokiniai su savo auklėtoja H. Zaciško su dideliu susidomėjimu sudalyvavo parodoje ,,Ateina šventės".

Gruodžio 20 dieną mokykloje paminėjome artėjančias didžiąsias metų šventes – šv. Kūčias ir šv. Kalėdas. Mokiniai sukvietė visą mokyklos bendruomenę pasidžiaugti Didžiuoju laukimu. Šventiniame renginyje dalyvavo Sudervės miestelio kunigas Stanislav Maciukevič bei gausiai susirinkę mokinių tėveliai.
         Visų nuotaiką pakėlė ir širdis džiugino ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai. Pasipuošę nuostabiais šventiniais kostiumais, jie deklamavo eilėraštukus, dainavo linksmas daineles apie žiemą.
         Vėliau, su dideliu susjaudinimu, stebėjome vaidinimą apie Kristaus gimimą, kuriam 1-6 klasių mokinius paruošė tikybos mokytoja Krystyna Mazuro. 7-8 klasių mokiniai deklamavo žodžius, kurie visus – nuo mažiausio iki didžiausio privertė susimąstyti apie artėjantį stebuklą. Po bendros maldos ir palaiminimo visi pasidalino kalėdaičiais, palinkėdami vieni kitiems pačių gražiausių dalykų. Malonius ir prasmingus žodžius išgirdome iš Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinės mokyklos direktorės T. Mlynskos bei Rastinėnų pagrindinio ugdymo skyriaus vedėjos A. Dzisevič lūpų.
         Žinoma, vaikų labiausiai laukiamas momentas buvo dovanos. Skyriaus vedėja A. Dzisevič kiekvienam įteikė saldumynų, kuriuos mūsų mokykla gavo iš Kalwaria Zebrzydowska (Zespół szkół NR.1) ir Barvald Górny (Zespół szkół NR.1). Po dovanėlę gavo ir visi skyriaus darbuotojai. Už visas gautas dovanas esame labai dėkingi mūsų mylimam ponui Krzysztof Radlicz.
         Po renginio visi galėjo prie bendro šventinio stalo pasidalinti artėjančių švenčių džiaugsmu.

Gruodžio 27 d. ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai su pradinių klasių mokiniais dalyvavo naujametiniame renginyje, kuris vyko Lenkų Kultūros Namuose. Vaikai su dideliu susižavėjimu stebėjo pasaką „Miegančioji gražuolė“. Prie naujametės eglutės vyko įvairūs žaidimai su Kalėdų Seneliu ir jo padėjėjais. Visi vaikai gavo nuostabių dovanų. Tai buvo nepamirštamas akimirkos, kurios ilgai išliks vaikų širdyse.