Naujienos> Spalis

Naujų, 2013 mokslo metų proga, spalio 3 dieną įvyko parengiamosios grupės tėvų susirinkimas. Kurio metu buvo aptartas mokslo metų darbo planas. Susirinkimo organizatorė parengiamosios grupės auklėtoja A. Radevič.

Mokytojo Dienos šventė prabėgo linksmoje ir jaukioje aplinkoje. Tą dieną 8 klasės mokiniai vedė pamokas ir turėjo galimybę įsitikinti, kad mokytojo darbas yra tikrai ne iš lengvųjų.
         Vėliau, visi susirinko mokyklos salėje stebėti koncerto, kurį surengė priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai su auklėtoja Ana Radevič ir pradinių klasių mokiniai su auklėtoja Halina Zaciško. Vaikai džiugino žiūrovus dainomis, šokiais, eilėraščiais, o mokytojus apdovanojo savo padarytais atvirukais.
         Vyresniųjų klasių moksleiviai suteikė mokytojams džiaugsmo įteigdami ne tik gėlių, bet ir apdovanodami mokytojus šiltais, gražiais žodžiais ir linkėjimais.

Tą dieną mūsų mokyklą aplankė ypatingas svečias – poetas, buvęs pedagogas –Vitoldas Ivaško, kuris padovanojo mokyklai nemažai savo knygų. Svečias deklamavo eilėraščius ir dainavo savo kūrybos dainas.

Spalio 15 d. 1 - 3 klasių mokiniai kartu su auklėtoja H. Zaciško apsilankė Geležinkelių muziejuje.Ten vaikai apžiūrėjo maketų salę su trimis veikiančiais maketais bei žiūrėjo pamokomąjį animacinį filmuką. Daug malonių įspūdžių paliko kelionė traukiniu.