Naujienos > Rugsėjis

Mokslo metų pradžios šventė 2012-09-03
     Rugsėjo 3-osios rytą mokyklą vėl pripildė jaunatviškas šurmulys, atostogų įspūdžiai bei džiugus nerimas. Pasidžiaugti Naujų mokslo metų pradžios švente skubėjo visas būrys vaikų (ir mažų, ir didesnių), mokytojų, tėvelių ir kitų mokyklos bendruomenės narių. Tradiciškai visų pasveikinti atvyko ir Sudervės seniūnė p. Česlava Stupenko bei Sudervės parapijos klebonas kun. Stanislav Matiukevič.
     Ypatinga Rugsėjo pirmosios šventė buvo nedrąsiai mokyklos pusėn žvelgiantiems ikimokyklinės grupės vaikučiams ir jų tėveliams. Bet džiaugsmas sublizgėjo jų akyse, kai gavo dovanėlių.
     Mokyklos direktorė p. Teresa Mlynska, skyriaus vedėja p. Alina Dzisevič ir kiti sveikinimo žodį tarę linkėjo turiningų ir prasmingų naujųjų mokslo metų visai mokyklos bendruomenei. Taip pat nuoširdūs mokinių linkėjimai ir glėbiai gėlių pradžiugino visus.
     Po iškilmingos mokslo metų pradžios klebonas kun. Stanislav Matiukevič visus kvietė į šv. Mišias, kurios buvo aukojamos už visą mokyklos bendruomenę.

Ruduo, auksinis ruduo numargina gamtą įvairiausiomis spalvomis, apdovanoja žmones rudens gerybėmis... Kartu su rudeniu į mūsų mokyklą atėjo ir tradicinė Derliaus šventė, kuri šiemet vyko rugsėjo 24-28 dienomis. Mokyklos mokiniai kartu su technologijų mokytoja Renata Romeiko surengė parodą, kurioje buvo eksponuojami mokinių kūrybiniai darbai, išdaigingos daržovės. Net ir mažiausieji – ikimokyklinukai kartu su auklėtoja Ana Radevič prisidėjo prie mokyklos papuošimo rudens gėrybėmis.
     Rugsėjo 29 d. mokinių darbai papuoš Sudervės seniūnijos stendą Vilniaus r. Derliaus šventėje Pikeliškėse.