Naujienos > Kovas

Kaziuko mugė – mūsų mokykloje jau yra tapusi tradicija. Pasiruošimai šių metų mugei vyko keletą savaičių. Technologijų mokytoja Renata Romeiko kartu su mokiniais sukūrė tikrą mugės atmosferą. Kovo 4 d. iki kovo 8 d., skyriaus koridorius virto spalvota muge.
     Ko ten tik nebuvo. Pardavėjai ir pirkėjai buvo patenkinti: vieni siūlė, kiti pirko. O pirkti buvo ką: nuo pintų krepšių, šaukštų, verbų iki gėlių ir atvirukų. Laikas mugėje prabėgo nepastebimai, dabar beliko sulaukti kitų metų Kaziuko mugės.

Šių metų kovo 8 diena Rastinėnų skyriuje buvo iškilmingai paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Lietuvių kalbos mokytoja Božena Voitkevič paruošė viktoriną, kurioje varžėsi 5-8 klasių mokiniai. Jie atsakinėjo į klausimus apie lietuvių kalbą, Lietuvos istoriją, mėgino atpažinti žinomas Lietuvos vietas bei garsius Lietuvos žmones. Nuotaikai pakelti kartu dainavo dainas apie tėvynę. Laimėjusioji komanda gavo dovanų su Lietuvos simbolika.

Moters dalia tikrai sunki, bet nepalūžtame kely.

Mes mokam džiaugtis ir mylėti, svajoti, juoktis ir kentėti.

Linkime stiprybės, ištvermės, sveikatos ir geros kloties.

Sveikina su gražiausia švente-Moters Diena!