Naujienos > Sausis

Sausio 24 d. Rastinėnų pagrindinio ugdymo skyriuje vyko Senelių diena. Išsiilgę gražių akimirkų į skyrių atvyko močiutės, seneliai bei kai kurie vaikučių tėvai. Šią dieną mūsų mokyklėlėje svečiavosi Sudervės seniūnė Ponia Česlava Stupenko. Su tą šventę pasveikino mokyklos direktorė Ponia Teresa Mlynska, skyriaus vedėja Ponia Alina Dzisevič, bei seniūnė P. Česlava Stupienko ir įteikė visiems seneliams dovanas. Savo sveikinimus mieliems seneliams skyrė mūsų mažiausieji, priešmokyklinės grupės, ir pradinių klasių mokinukai, kurie pakėlė nuotaiką savo eilėraščiais, dainomis bei gražiomis dovanomis.

Šventei baigiantis seneliai turėjo progą sudalyvauti įvairiuose konkursuose, kuriuos paruošė mokytojos Seneliai parodė, ko esantys verti. Visi suprato, kad seneliai yra greiti, žvalūs ir sumanūs, turi nemažai žinių ir gražiai dainuoja. Už visus talentus seneliai ir močiutės buvo apdovanoti gražiomis bei praktiškomis dovanomis. Visi dalyviai šią gražią šventę aptarti galėjo prie puodelio arbatos.