Priešmokyklinio ugdymo grupė


         Grupėje yra 10 vaikų: 3 mergaitės ir 7 berniukai. Ugdymas vyksta lenkų kalba. Kaip ir kiekvienoje vaikų grupėje, ugdymas pradedamas nuo pat pirmųjų akimirkų, vos jiems įžengus į mokyklą. Vaikai skatinami nusirengti, apsirengti, tvarkingai pakabinti rūbelius. Kiekvienoje ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje vykdoma įvairi veikla – taip dirbame ir mes. Vaikučiai mokomi piešti, karpyti, aplikuoti, lipdyti. Jie supažindami su įvairia technika. Apie tai byloja ir nuotraukos.

Galerija


         Vaikai labai mėgsta individualią veiklą. Grupėje turime pakankamai žaislų: mašinėlių, kaladėlių, lėlių, „Lego“ kaladėlių, dėlionių, knygelių. Kiekvieną savaitę nagrinėjame vis kitą temą.


         Grupėje turime gražią tradiciją – švęsti vaikų gimtadienius.


         Kita graži tradicija – rengti linksmųjų daržovių parodėlę. Joje mielai dalyvauja ir vaikučių tėveliai.


         Vaikai labai mėgsta judėti, sportuoti. Savo dieną pradedame rytine mankšta, tačiau, kol orai leidžia, sportinius žaidimus, pratimus atliekame lauke.

Galerija


         Mūsų ugdymo įstaiga yra apsupta labai gražios gamtos. Pasivaikščioti išeiname į mišką. Būtent ten vaikai susipažįsta su augančiais medžiais: egle, pušimi, beržu. Vaikai jau pažįsta samanas, ten randame ir grybų. Čia pat yra ežerėlis. Jo krantai nėra įspūdingi, tačiau tikimės pavasarį ten rasti varlyčių – vėl bus naujas gamtos pažinimas.


         Po pietų vaikai ilsisi. Turime jaukų miegamąjį.


         Po pietų miego dažniausiai vykdoma muzikinė veikla. Vaikai noriai šoka, dainuoja. Manau, kad vaikučiams patinka čia būti, o grupės auklėtojai gera dirbti su jais.