Naujienos > Rugsėjis

Rugsėjo pirmoji – mokyklos ir mokinių džiaugsmo diena. Mokykla sulaukė iš vasaros atostogų grįžtančių moksleivių. Šį rugsėjo pirmoji buvo ypatinga, nes mokyklos bendruomenė priėmė naujus narius – priešmokyklinukus, kurių buvo net 10. Žinių šventėje gausiai susirinko mokinukų tėveliai. Į šventę atvyko Vilniaus r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Sofija Ryžova, Sudervės seniūnė Česlava Stupenko. Kaip ir visada mokslo metus pradedame su Dievo palaminimu – mokykloje lankėsi Sudervės Švč. Trejybės parapijos klebonas Stanislav Matiukevič, kuris pašventino naujai suremontuotas patalpas, kuriose žais ir mokysis patys mažiausieji mokyklos bendruomenės nariai. Po iškilmingos mokslo metų pradžios mokykloje visi vykome į Sudervės bažnyčią, kur buvo aukojamos Mišios už sėkmingus mokslo metus.

Mokykloje rugsėjo 22 d. vyko tradicinė rudens gėrybių paroda. Mokiniai kartu su mokytoja Renata Romeiko rinko medžiagas, ieškojo įvairios informacijos parodai. Iš pradžių mokinių darbai buvo pristatyti mokyklos bendruomenei, o kūrybingiausi eksponatai puošė Sudervės seniūnijos stendą Derliaus šventėje Pikeliškėse.

Rugsėjo 30 d. mokiniai ir mokytojai su džiaugsmu sutiko svečius iš Varšuvos – p. Liudviką ir p. Zigmuntą. Į mokyklą atvyko ir buvęs mokyklos direktorius Michail Jarmolkovič. Kaip ir visada svečiai iš Lenkijos turėjo daug dovanėlių visiems mokiniams.