Naujienos > Kovas

Kaziuko mugė – mūsų mokykloje jau yra tapusi tradicija. Pasiruošimai šių metų mugei vyko keletą savaičių. Technologijų mokytojaRenata Romeikokartu su mokiniais sukūrė tikrą mugės atmosferą. Kovo 5 d., skyriaus koridorius virto spalvota muge.
     Mūsų mugėje svečiavosi direktorė Teresa Mlynska su nemaža mokinių ir mokytojų grupe iš Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinės mokyklos. Ko ten tik nebuvo.Pardavėjai ir pirkėjai buvo patenkinti: vieni siūlė, kiti pirko. O pirkti buvo ką: nuo pinktų krepšių, šaukštų, verbų iki gėlių ir atvirukų. Laikas mugėje prabėgo nepastebimai, dabarbeliko sulaukti kitų metų Kaziuko mugės

Kovo 12-16 dienomis Rastinėnų pagrindinio ugdymo skyriuje vyko lietuvių kalbos savaitė. Savaitė prasidėjo minint Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir kuriant eilėraščius apie pavasarį ir mūsų tėvynę Lietuvėlę:

Mano Tėvynė – Lietuva!
Aš čia gimiau, gyvenu ir toliau gyvensiu.
Mano Tėvynė yra nuostabi!
Čia gamta graži,
Čia draugai ištikimi.
Visi mes: lenkai, lietuviai ir rusai –
Pagalbos ranką viens kitam tiesiam –
Savo draugyste Tėvynę puošiam.

(Mažena M., 6 klasės mokinė)

Pasakų dieną mokiniai kūrė ir vaidino pasakas. Ketvirtadienį, dailiojo rašto dieną, kiekvienas turėjo progą parodyti savo rankelių miklumą, dėmesingumą ir raštingumą. Penktadienį visi mokėsi frazeologizmų, pristatė savo kurtus kūrinius, 1 klasės mokiniai vaidino ukrainiečių pasaką „Pirštinė“, tvarkingiausių dailiojo rašto darbų mokiniai buvo apdovanoti diplomais. Lietuvių kalbos savaitę organizavo lietuvių k. mokytoja Kristina Šileika.