Naujienos > Gruodi

Gruodžio 1 d. mokykloje įvyko pirmokų krikštynos. Mokyklos direktorė Teresa Mlynska „pakrikštijo“ visus mokinius į tikruosius pirmokus. Linkėjo sėkmės moksluose bei dorai vykdyti savo, kaip vaiko, mokinio ir piliečio pareigas. Skyriaus vedėja Alina Dzisevič pirmokėlius apdovanojo diplomais. Renginį vedė 6 klasės mokinė Mažena Markovska ir 7 klasės mokinys Daniel Subotovič, pirmokai vaidino linksmuolių mokyklą. Šventės scenarijų parengė mokytoja Renata Romeiko, dainelių mokė muzikos mokytoja Ivona Buinovska.

Gruodžio 23 d. mokyklos bendruomenė susirinko paminėti Didžiojo Stebuklo – Kūdikėlio Jėzaus gimimą. Nuo pačių mažiausiųjų – priešmokyklinukų − visi norėjo parodyt, kaip jie laukė ir pagaliau sulaukė Šv. Kalėdų. Mokiniai deklamavo, giedojo kalėdines giesmes, taip skelbdami džiugią naujieną. Prie Kūčių stalo paplotėlį dalijosi ir vieni kitiems laimės linkėjo mokyklos Direktorė P. Teresa Mlynska, buvęs Direktorius P. Michail Jarmolkovič, Sudervės parapijos klebonas Stanislav Matiukevič, skyriaus mokytojai, mokiniai bei jų tėvai. Visi mokiniai nuo Kalėdų Senelio gavo dovanėlių, už kurias nuoširdžiai dėkojame mūsų mokyklos nuolatiniam globėjui iš Varšuvos P. Kšyštofui Radlič ir draugams iš Kalvarijos Zebžidovskos (Lenkija).