Naujienos> Spalis

Spalio 4 d. 1 klasės mokiniai dalyvavo piešinių konkurse "Gyvūnai šalia mūsų", kurį organizavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba. Džiaugiamės laimėta prizine II vieta, kurią užėmė Inesa Subotovič. 1 klasės mokinė gavo dovaną, diplomą ir vyks į ekskursiją, kuri yra organizuojama laimėtojams. Mokinius konkursui parengė mokytoja Renata Romeiko.

Spalio 6 d. mokiniai sveikino mokytojus su Tarptautine Mokytojo diena.

Spalio 28 d. skyriaus mokiniai kartu su mokyklos direktore Teresa Mlynska lankė buvusiųjų mokyklos direktorių kapus bei mokyklos patrono Mariano Zdziechovskio kapą Antakalnio kapinėse Vilniuje. Mokiniai padėjo vainikus, uždegė žvakes.

Spalio 28 d. skyriaus mokiniams nuotaiką praskaidrino ir paliko neišdildomų įspūdžių „Drakoniuko teatro“ aktoriai. Stebėdami „Robinzono Kruzo nuotykius“ vaikai suprato, kad žmogus turtingas ir gražus gali būti ne tik išore, bet ir savo vidumi.