Naujienos > Rugsėjis

         Mūsų nedidelę, tačiau labai gražią ir jaukią mokyklėlę lanko 39 mokiniai. Juos ugdo ir auklėja 16 mokytojų.
         Naujuosiuos mokslo metus pasitikome maldomis dėl Dievo malonės ir palaiminimo Sudervės Šventosios Trejybės bažnyčioje. Mokykloje tą pačią dieną svečiavosi Vilniaus r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistas p. Boleslav Ragucki, Sudervės seniūnė p. Česlava Stupenko bei Sudervės parapijos klebonas kun. Stanislav Matiukevič. Gerbiama Seniūnė įteikė mielas dovanėles mūsų mokyklos atžaloms – ikimokyklinio ugdymo grupės vaikams.        Derliaus šventė – rugsėjo 24 d.
         Visi mokiniai, kartu su technologijų mokytoja Renata Romeiko, noriai ir entuziastingai dalyvavo eksponatų iš daržovių ir vaisių kūryboje, kurie puošė Sudervės seniūnijos ekspoziciją Vilniaus rajono Derliaus šventės metu.

         Rugsėjo 24-25 d. mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena. Lenkų, lietuvių bei anglų kalbos mokytojos parengė parodėlę apie Europos šalių simbolius: valstybių atributiką, didesnius miestus, tradicinių pasakų veikėjus.
         Rugsėjo 30 d. maloniai sutikome mūsų nuolatinį rėmėją bei mokyklos bičiulį iš Varšuvos – prof. dr. Kšyštofą Radličą. Jį lydintis p. Liudvik Poplavski irgi jau spėjo pažinti ir pamilti Rastinėnų vaikus.
         Mokiniai, prižiūrimi auklėtojų ir lenkų k. mokytojos Liucijos Stefanovič, paruošė koncertą, skirtą p. Kšyštofo 80-mečio jubiliejui. P. Kšyštofas troško švęsti savo gimtadienį su jam artimais žmonėmis, kuriais jau tapo mūsų mokyklos mokiniai bei mokytojai.
         Direktorės p. Teresos Mlynskos pakviesti svečiai aplankė ir Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinę mokyklą.