Naujienos > Balandis

Artūras Poška (10 klasės mokinys) dalyvavo zonos Mažojoje lietuvių kalbos olimpiadoje, skirtoje žymaus poeto ir rašytojo Česlovo Milošo 100-osioms gimimo metinėms. Renginys vyko Sudervės M. Zdziechovskio pagrindinėje mokykloje. Olimpiadą organizavo lietuvių k. mokytojos: p. Vita Burzdžiuvienė ir p. Krystina Šileika.

Balandžio 8 d. minėjome Katynės žudynių 71-ąsias metines ir 1-ąsias Smolensko tragedijos metines. Mokytojas Marek Pščolovski priminė istorinius faktus, kurie įvyko Katynėje. Už visus žuvusiuosius buvo skirta bendra malda.

Balandžio 15 d. visi mokiniai su mokytojais ir mokyklos darbuotojais kaip ir kasmet prisidėjo prie visuotinės akcijos „Darom 2011“ – mokyklos kiemas ir už mokyklos esantis plotas palengvėjo keliais šimtais kilogramų surinktų šiukšlių.