Naujienos > Vasaris

„Prašymas ar padėka? Kas pirmiau? Ar maža gavome neprašę?...“ – tokiais žodžiais mūsų mokyklos mokiniai pradėjo literatūrinę kompoziciją, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės dienai (Vasario 16-ajai) paminėti, kurią parengė lietuvių k. mokytoja Krystina Šileika. Garsių poetų-klasikų eilėraščiais skaitovai reiškė džiaugsmą dėl laisvos protėvių žemės, pagarbą lietuviškam žodžiui ir tikėjimą amžina tautos gyvastimi. Filmo „Skrydis per Lietuvą“ peržiūros metu susirinkę mokiniai bei mokytojai galėjo pasigrožėti plačios Lietuvos vaizdais iš paukščio skrydžio.

Viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą?“ suskubo dalyvauti ne tik vyresniųjų klasių mokiniai, bet ir mokytojai. 3 komandos: „Žiniukai“, „Gudragalviai“ ir „Lietuvos išminčiai“, turėjo atsakyti į ne itin lengvus klausimus iš Lietuvos istorijos. Gerokai pasukt galvą komandos nariams reikėjo, kai 4 klasės mokiniai užminė mįslių. Tai pakišo koją mūsų gerbiamiems mokytojams – pasirodo, mokiniai geriau išmano lietuvių tautosaką. Taigi, 1-ąją vietą garbingai iškovojo komanda „Žiniukai“ (5-6 klasės mokiniai su mokytoja Liucija Stefanovič), 2-ąją vietą pelnė mokyklos mokytojų komanda „Lietuvos išminčiai“, o 3-oji vieta atiteko „Gudragalvių“ komandai (7-10 klasių mokiniai).