Naujienos> Gruodis

Gruodis tapo tiksliųjų mokslų mėnesiu, nes mokiniai dalyvavo chemijos, biologijos, matematikos bei fizikos mokyklinėse bei rajoninėse olimpiadose. Geriausi mokiniai dalyvavo rajoninėse olimpiadose. Dariuš Markovski (9 kl.) gynė mokyklos garbę rajoninėse matematikos bei chemijos olimpiadose.
         Gruodžio mėnesį atkeliavo pas mus Kalėdų Senelis. Šv. Mikalojaus dieną Bičiulis iš Torūnės Ponas Januš Šamšuro atvežė mums daug įvairių dovanėlių
         Gruodžio 7 d. įvyko tėvų susirinkimas, į kurį atvyko daug pareigingų tėvelių ir mamyčių. Savo buvimu pagerbė mus p. Danutė Kabyševa bei p. Jūratė Stambrauskienė. Namo tėveliai grįžo ne tuščiom rankom – kiekvienas gavo kalėdinę 50 Lt dovaną šventiniams pirkiniams. Tokią finansinę paramą mums suteikė Ponas Kšyštof Radlič, kuris kasmet per Kalėdas maloniai nustebina.
         Gruodžio 16 d. dalyvavome rekolekcijose, kurios vyko Sudervės bažnyčioje. Kūdikėlio Jėzaus gimimą sutikome kalėdinėmis giesmėmis bei poezija. Šis renginys įvyko mūsų mokykloje gruodžio 17 d. Mūsų bendruomenė kaip didelė šeima dalijosi kalėdaičiais bei gražiais palinkėjimais su buvusiu mokyklos direktoriumi p. Michailu Jarmolkovič, klebonu kun. Stanislavu Matiukevič, seniūne p. Česlava Stupenko. Kiekvienas giliai širdyje savaip išgyveno Kristaus gimimą, o šiuos jausmus paskatino mokinių vaidinimas, kurį padėjo paruošti tikybos mokytoja Kristina Mazuro bei lenkų k. mokytoja Liucija Stefanovič.

Mūsų bendruomenė neliko abejinga Mikelevič šeimos nelaimei, kai sudegė jų būstas ir šeimos nariai liko be stogo virš galvos. Surinkome 600 Lt, nupirkome maisto produktų bei kitų reikalingų daiktų, aprūpinome drabužiais bei avalyne. Ponas Kšyštofas Radlič specialiai iš Varšuvos atvyko padėti nukentėjusiai šeimai.
         Gruodžio 28 d. įvyko Naujametis karnavalas, kuriuo metu labiausiai džiaugėsi „dešimtukų gaudytojai“, nes už gerus mokslo rezultatus iš dosnaus rėmėjo (buvusio mūsų mokyklos mokinio, o dabar kompiuterių įmonės direktoriaus) Stanislavo Sokolovskio gavo skaitmeninius fotoaparatus su atminties kortelėmis. Laimingaisiais tapo Mažena Markovska (5 kl.), Daniel Subotovič (6 kl.) bei Dariuš Markovski (9 kl.).

Labai džiaugėmės, kad prie naujametinių žaidimų prisijungė ir mūsų buvę mokiniai. Jų buvimas tą dieną tapo tradicija, nes kasmet mūsų auklėtiniai grįžta į pirmą savo gyvenime mokyklą, kad galėtų pasidžiaugti pasiekimais su buvusiais auklėtojais bei mokytojais. O mes jų visada nekantriai laukiame.