Naujienos> Lapkritis

Lapkritį mūsų mokykloje vyko lenkų k. savaitė, kurią įdomiai parengė lenkų k. mokytoja Liucija Stefanovič. Šio renginio tikslas buvo ugdyti kalbos kultūrą bei taisyklingumą, lavinti rašybos įgūdžius, mokyti meilės poezijai bei padėti suprasti jos grožį, kurti eilėraščius bei juos raiškiai skaityti. Pirmiausia įvyko dviejų dalių rašybos konkursas. Pirmoje dalyje mokiniai sprendė įvairius gramatinius kryžiažodžius, antroje - rašė diktantą. Kitomis dienomis vyko tokie konkursai: „Taisyklingos kalbos policija“, „Mano eilėraštis“, „Poezijos melodija“. Geriausiai įvykdę konkursų reikalavimus mokiniai gavo diplomus bei prizus, o kiti tenkinosi diplomais už dalyvavimą.

Tą pačią savaitę minėjome Lenkijos nepriklausomybės dieną, o istorijos mokytojas Jaroslav Suboč paruošė įdomią, netradicinę istorijos pamoką, kuri praturtino mokinių žinias apie savo antrą tėvynę.
         Informacinių technologijų mokytoja Jolanta Subatovič paragino 5-10 klasių mokinius dalyvauti informacinių technologijų konkurse „Bebras“. Mūsų mokiniai pateko į geriausių Lietuvos mokinių 50-tuką. 6 klasės mokinys Daniel Subotovič užėmė 11 vietą, o tos pačios klasės mokinys David Subotovič ─ 25 vietą. IT konkurse taip pat dalyvavo 10 klasės mokinė Renata Komarovska.
         Gražiai ir įdomiai organizavo netradicines pamokas tikybos mokytoja Kristina Mazuro. Iš Šeimos centro buvo pakviesta p. Jūratė Stambrauskienė, kuri pristatė bei žaidimais padėjo mokiniams geriau suprasti, kas yra meilė, šeima, draugystė.
         Kai vieni mokiniai dėjo pastangas dalyvaudami konkursuose, kiti tuo metu svečiavosi Elblonge (Lenkija). Pasisekė Albertui Gover (7 kl.), Jolantai Poškaitei (4 kl.) ir Pavelui Rynkevič (9 kl.).
         Lietuvių k. mokytoja ir 5-6 kl. auklėtoja Kristina Šileika paskatino auklėtinius dalyvauti sveiko maisto „AXA“ propagavimo projekte. 4 mokiniai: Mažena Markovska, Tomaš Michalkevič, Sabina Mikelevič ir Daniel Subotovič, skanavo avižinių dribsnių košes bei batonėlius, dalijosi su organizatoriais savo skanavimo įspūdžiais bei įamžino gerą nuotaiką nuotraukoje, kurią visą mėnesį buvo galima matyti interneto svetainėje „AXA“ tarp kitų mokyklų dalyvių. Už dalyvavimą mūsų mokyklos smaližiai gavo padėką iš projekto organizatorių.