Naujienos> Spalis

Spalį vyko koncertas, skirtas Mokytojų dienai paminėti. Mokyklą džiugino savo vizitu Gerbiama Kuratorė Ina Obolevičienė, mokyklos pedagogai-senjorai, kurie yra daug nusipelnę savo ilgamečiu darbu bei mokytojai, šiuo metu dirbantys kitose mokyklose. Gerbiamas Michail Jarmolkovič, buvęs mokyklos direktorius, bei buvusi pradinių klasių mokytoja Česlava Dzisevič buvo apdovanoti padėkos diplomais, kuriuos įteikė mūsų Gerbiama Kuratorė.

Spalio 4-9 d. 5 skyriaus mokiniai su kitais Sudervės mokyklos mokiniais aplankė gražų miestą Torūnę. Išvykoje dalyvavo Daniel ir David Subotovič, Tomaš Michalkevič, Bogdan Piotr Voitkevič bei David Albin Bogdanovič. Kelionė mūsų mokiniams paliko neišdildomą įspūdį, visi grįžo patenkinti bei gerai nusiteikę.
         Spalio mėnesį vyko meninio skaitymo konkursas „Kresy 2010“. Į zoninį etapą pateko 3 asmenys: 4 klasės mokiniai Andžej Autuch ir Kotryna Butkevič bei 6 klasės mokinys David Subotovič. Konkurso zoninis etapas vyko Čekoniškių vidurinėje mokykloje. Pirmas vietas užėmė Kotryna Butkevič ir David Subotovič. Jie dalyvavo konkurso rajoniniame etape, kuris spalio 21 d. vyko Nemėžyje.